Mezoterapia jest jednym z modniejszych zabiegów w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jej skuteczność jest niezaprzeczalna, ponieważ pozwala ominąć warstwę rogową naskórka i dostarczyć składnik aktywny bezpośrednio do żywych warstw naskórka, skóry właści­wej i tkanki podskórnej.MIG ICO

Metoda iniekcji jest najstarszą z metod mezoterapii. Zabieg polega na podaniu w formie iniekcji (śródskórnie lub podskórnie) substancji aktywnych.

Liczne ukłucia podczas zabiegu powodują zwiększone wydzielanie przekaźników przez skórę i uruchomienie całej kaskady procesów naprawczych.

Mezoterapia igłowa może być wykonywana za pomocą pistoletu lub manualnie (metoda ręczna).

Pierwsza metoda jest mniej bolesna i zabieg trwa krócej, jednak manualna jest bardziej precyzyjna – preparat umieszczany jest dokładnie tam gdzie tego chcemy.
Zaletą metody ręcznej  jest przede wszystkim możliwość wykorzystania większej liczby technik podawania produktu.

Obecnie mezoterapia igłowa zajmuje szczególne miejsce w medycynie estetycznej i dermatologii, jako zabieg odmładzający, regeneracyjny, rewitalizujący, ujędrniający, wygładzający (twarz, szyję, dekolt, grzbiet dłoni), liftingujący (powie­ki), redukujący przebarwienia, trądzik, cellulit i rozstępy, blizny oraz redu­kujący tkankę tłuszczową.

Cena zabiegu:

Oczy 150zł

Twarz 200-300zł

Twarz, szyja, dekold 300-400

Skóra głowy 200-300zł

Cellulit 300-500

Ujędrnienie (brzuch) 300-500

Odwiedź nas

Oferta dla firm

Oferta miesiąca

 

Skontaktuj się z nami

  • Telefon: 793 033 978
  • Email: karolina@piekniejsza.info
  • Facebook: Piękniejsza
  • WWW: piekniejsza.info
  • Adres: Kurowice, ul. Pabianicka 6