Cellulit dotyczy aż 90% kobiet bez względu na aktywność fizyczną, pomarańczowa skórka do której mamy skłonność to nie tylko defekt estetyczny, problem niestety leży głębiej.

Cellulit jest to obrzękowo włókniejące zwyrodnienie tkanki łącznej w którym dochodzi do lokalnej dystrofii adipocytów (komórki magazynujące i syntetyzujące tłuszcze).

Skutkiem tego jest zaburzenie krążenia, zastój limfy, a wraz z nią toksyn nagromadzonych w organizmie co przejawia się jako błędne koło.

Jest to zatem defekt w którym niezbędna jest poprawa kondycji skóry już w głębszych tkankach.

Fale Radiowe działają poprzez zwiększenie metabolizmu komórek, zwiększenie transportu komórkowego i tkankowego, skuteczny drenaż-odpływ zalegającej limfy, rozpuszczenie adipocytów-uwolnienie i spalanie tk.tłuszczowej, a efekty cieszą oko, ponieważ cellulit żegnamy na długo.

Fale radiowe oddziałują na tkanki powierzchowne oraz docierają do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów).

Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy. Ogrzanie podczas zabiegu komórek tłuszczowych prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i wydzielenie płynnego tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych, który to przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej dzięki czemu ułatwione jest ich wchłanianie.

 

Zaskakujące efetky przynosi również połączenie zabiegu RF wraz z błotnym koncentratem algowym Guam.

Unikalna formuła preparatu działa uzupełniająco do zabiegu Fal Radiowych oraz potęguje jego efekty. 

Odwiedź nas

Oferta dla firm

Oferta miesiąca

 

Skontaktuj się z nami

  • Telefon: 793 033 978
  • Email: karolina@piekniejsza.info
  • Facebook: Piękniejsza
  • WWW: piekniejsza.info
  • Adres: Kurowice, ul. Pabianicka 6